TERAZ TY!  SYLWIA :)

"
Metamorfoza z Kasią i Magdą, czyli jak zbudować siebie od nowa.

Poznałam Kasię i Magdę w dość decydującym momencie swojego życia i od razu wiedziałam, że to właśnie one pomogą mi w zbudowaniu na nowo mojego wizerunku. Potrzebowałam nowej zewnętrznej siebie. Zdecydowałam się na pełny pakiet Wysokiej Szpilki, obejmujący określenie właściwej kolorystyki, zmianę fryzury, sposobu malowania, przegląd szafy i jej kompletną inwentaryzację, wspólne zakupy i wreszcie sesję fotograficzną, prezentującą nową mnie.

Lubię zmiany, nawet bardzo, ale nie sądziłam, że czeka mnie rewolucja. Dziewczyny z pełnym zaangażowaniem zabrały się za planowanie poszczególnych etapów, po czym przeszły do realizacji. Wpadły w moje życie z niespotykaną energią, olbrzymią chęcią pomocy, z pomysłem na mnie i mój wizerunek, a także czymś, co chętnie określiłabym kobiecym podejściem do tematu. Widziały mnie, mój profil zawodowy i niezwykle precyzyjnie, spójnie i konsekwentnie - pomimo moich oporów w kilku kwestiach, a uparta jestem - zmierzały do celu.

Pomimo niezwykle aktywnego okresu zawodowego u wszystkich trzech, udało się nam dograć terminy i zrealizować wszystkie elementy metamorfozy. Zmianę widzę nie tylko ja, ale dostrzegają ją wszystkie osoby związane ze mną zawodowo. Dokładnie o taką stylizację mi chodziło - casual business.
Kompetentna i wiedząca o czym mówi,  a jednocześnie sympatyczna i dostępna.

Nie chciałabym pominąć również atmosfery naszej współpracy, bo pomimo tego, iż Magdalena z Katarzyną musiały narzucać mi pewne rzeczy, robiły to w niezwykle taktowny sposób, w atmosferze przyjacielskich spotkań, tak, że każdą radykalną zmianę przyjmowałam i akceptowałam ze zdumieniem, że działa i jest dla mnie niezwykle korzystna.

Szczerze? Efekty dla mnie samej są zdumiewające.  Dziękuję Wam Dziewczyny! Sylwia
"
 
   Doradztwo wizerunkowe - Katarzyna Krajewska Turyczyn & Magda Purchla
Makijaż sesyjny & nauka makijażu - Magda Purchla
Nowe stylizacje (zakupy & szafa) - Katarzyna Krajewska Turyczyn & Magda Purchla
Nowa fryzura - Joanna Tyszner Pracownia Autorska
Analiza Kolorystyczna - Justyna Kosecka
Sesja fotograficzna - Katarzyna Krajewska Turyczyn

Praca z Sylwia odbyła się od lipca do września 2017 roku.

 

JEDNAK PRACA WSZYSTKICH EKSPERTÓW TO JEDYNIE POCZĄTEK DROGI.

Wdrażanie rad i sugestii, wtrwałość w dążeniu do oczekiwanego wizerunku - to codzienna praca, którą pozostawiamy do wykonania naszej Klientce.Jednak to niezwykłe! To jest NAPRAWDĘ niezwykłe, jak nasze Klientki zmieniają się pracując z ekipa Wysokiej Szpilki!

A jaka jest nasza rola w ich przemianie? Co zrobiłyśmy dla Sylwii?  Doradztwo wizerunkowe z elementami personal brandingu, analiza kolorystyczna, zakupy, przeglad i weryfikacja szafy pod katem nowej wizji stylu, wizyta u fryzjera, nauka makijazu, sesja biznesowa ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb dotyczcych social mediów jak również zdjęć profilowych oraz strony www.

I oto jest! Cudowna metamorfoza. Cudowna ONA. Oby tylko pamiętała każdego innego dnia, jak wyjątkową i piękną jest osobą.
Na szczęście zdjęcia mają wielką moc przypominania!
Warto je mieć!

Zapytaj o swoją metamorfozę

Szkoła Stylu i Wdzięku WYSOKA SZPILKA

 

sekretariat@WysokaSzpilka.pl  6000 567 96   

www.WysokaSzpilka.pl    www.facebook.com/WysokaSzpilka