Grupowe warsztaty w Wysokiej Szpilce  Opisy warsztatów


✔ Analiza kolorystyczna około 2h spotkanie / Kolor w ubiorze jest zauważany jako pierwszy. Analiza kolorystyczna to proces, który ma na celu określenie Twojego typu kolorystycznego. W trakcie wykonywania analizy zademonstrujemy zależności zachodzące pomiędzy poszczególnymi barwami oraz techniki komponowania odcieni w ubiorze i makijażu. Wykluczymy te barwy, które zdecydownie Ci nie służą. Otrzymasz wytyczne w formie Look Booka, który zawiera wynik analizy i niezbędne wskazówki m.in. zalecana paleta kolorystyczna, przykładowe zestawienia barw gotowe do wykorzystania w stylizacji i makijażu, wskazówki co powinno się znajdować w szafie, jak dobierać ubrania, w jaki sposób kreować makijaż, jakie style najlepiej podkreślą dany typ urody, itp.

Możesz przynieść ciuchy, które uważasz, że są dla Ciebie idealne kolorystycznie lub te, z którymi masz problem i wątpliwości. Skonsultujemy na miejscu.

Przygotowanie do analizy głównie polega na zmyciu makijażu, twarz musi być naturalna, zasłonięciu włosów oraz przykryciu tułowia pelerynką (lub ubraniu białej lub czarnej bluzki).

Po analizie kolorystycznej i ustaleniu typu urody istnieje możliwość zakupienia indywidualnie skomponowanej, kieszonkowej palety kolorystycznej, która jest wsparciem i ściągawka podczas zakupów w sklepie. Opowiemy o tym na miejscu.plus jako dopełnienie wiedzy o kolorach zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu 

✔ Doradztwo z zakresu kreowania wizerunku / stylizacji sylwetki 

plus analiza walizki około 2h spotkanie / znaczenie wizerunku i pierwszego wrażenia / rodzaje sylwetek + określenie sylwetki uczestniczki warsztatu / zasady doboru ubrań, dodatków i biżuterii odpowiednich do rodzaju sylwetki / podstawy damskiej garderoby, czyli jak stworzyć „szafę idealną „ i uniknąć nieudanych zakupów / ABC damskiej elegancji / jak skomponować klasyczny strój codzienny oraz biznesowy / złodzieje wizerunku - niewłaściwe elementy stroju / przegląd, analiza i omówienie przyniesionych w walizce strojów.

Więcej o tym spotkaniu  

✔ Indywidualna lekcja makijażu 


 

/ około 2h zajęć / doradztwo pielęgnacyjne / zasugerowanie zmian i dobór odpowiednich kosmetyków / przegląd kosmetyczki kursantki / kosmetyki i akcesoria do makijażu w trakcie spotkania / makijaż dzienny wraz z przygotowaniem cery / mnóstwo wiedzy teoretycznej i jeszcze więcej praktycznej

 

 

✔ Nauka chodzenia na szpilkach Przynieś ze sobą szpilki, nie muszą być ładne, natomiast muszą być wygodne.
Zapytasz zapewne o obcasy, ile maja mieć centymetrów? Tyle, żebyś dała rade w nich chodzić :) a nie tylko siedzieć :)
Zresztą o doborze wysokości obcasa porozmawiamy na miejscu.

2 godzinne warsztaty, podczas których usłyszycie o postawie, balansie, równowadze, kroku i rytmie, ale najważniejsze, że przećwiczycie to wszystko pod okiem Lucyny.

https://www.wysokaszpilka.pl/NaukaNaSzpilkach/

Lucyna Jata - choreograf, modelka, Kobieta charakteryzująca się ponadczasowym wdziękiem i klasą, współpracuje z modelkami ucząc je podstaw zawodu - poruszania, siadania, chodzenia.


 

Poczytaj o tych warsztatch
https://www.wysokaszpilka.pl/NaukaNaSzpilkach/


 

 


Terminy i godziny do indywidualnego uzgodnienia.  


Każdy z warsztatów w trybie indywidualnym 600 zł 

dwa warsztaty jednego dnia 1000 zł zamiast 1200 zł 


Ty i Twoja Przyjaciółka w trybie indywidualnym 

jeden warsztat jednego dnia 1000 zł zamiast 1200 zł 

dwa warsztaty jednego dnia 2000 zł zamiast 2400 zł 

 

 

 Spotkanie grupowe 

grupowe (5 - 7 osób)  


 

 370 zł / 1 osoba 1 warsztat Zajęcia odbywają się w studio fotograficznym Wysokiej Szpilki, Gdynia Dąbrowa, ul. Sojowa 2a, lokal usługowy obok klatki A 

 

Zadzwoń

6000 567 96 


Napisz 


Imię i nazwisko:
Telefon kontaktowy:
Adres e-mail:
Wiadomość:
 


 

Wysyłając zapytanie przy pomocy tego formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy na stronie www. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobych jest KKT STUDIO Katarzyna Krajewska Turyczy, ul. Wiązowa 34, 84-230 Rumia, NIP 958 096 48 76.

 


 

POZNAJ STUDIO, ZOBACZ NASZE WNĘTRZA

Zapraszamy Cię do naszego nowego, UltraKobiecego fotograficznego Królestwa w Gdyni.  


Zmienność oświetlenia oraz ustawienia wszystkich mebli umożliwia nam tworzenie zdjęć o różnorodnej kolorystyce i klimacie   I to jest fajne ❣


✔ To miejsce dla Kobiet, które decydują się, by zrobić dla siebie coś ważnego i emocjonalnego, przypomnieć sobie i światu, że są Kobietami. 

✔ To miejsce wielu spotkań i wydarzeń, pełne rozmów i śmiechów, zaufania i spontaniczności, ale przede wszystkim to miejsce pełne przeżyć i metamorfoz, zarówno tych zewnętrznych jak i wewnętrznych. 

✔ Podczas rozmowy czy konsultacji poznasz naszą filozofie pracy i życia, zapoznasz się z rodzajem i charakterem zdjęć oraz zajęć, które w tym miejscu tworzymy.


 

 

 

 

 

Szkoła Stylu i Wdzięku WYSOKA SZPILKA

 

sekretariat@WysokaSzpilka.pl  6000 567 96    

www.WysokaSzpilka.pl    www.facebook.com/WysokaSzpilka
S
tudio fotograficzne, ul. Sojowa 2A, Gdynia Dąbrowa