Interesują Cię warsztaty indywidualne lub grupowe? 

Daj znać, przygotujemy oferte specjalnie dla Was! 
 

Spotkania ze stylistką lub doradcą wizerunkowym gwarantują zmianę wizerunku i sposobu bycia, a także rozwój w zakresie mody, stylu i elegancji. Aby odpowiednio dobrać fason, wzór, dodatki oraz uniknąć modowej wpadki potrzebna jest znajomość własnej sylwetki, a taką wiedzę najlepiej jest pozyskiwać pod okiem specjalisty, podczas warsztatów i spotkań doradczych, przeglądu szafy oraz zakupów. Najlepsze efekty uzyskujemy pracując w jednym z trzech scenariuszy:  1. doradztwo + zakupy lub 2. doradztwo + szafa oraz 3. doradztwo + szafa + zakupy.  


Doradztwo z zakresu kreowania wizerunku / stylizacji sylwetki plus analiza walizki 

 
(370 zł zajęcia w grupie, 600 zł indywidualnie) 

/ około 2h spotkanie / znaczenie wizerunku i pierwszego wrażenia / rodzaje sylwetek + określenie sylwetki uczestniczki warsztatu / zasady doboru ubrań, dodatków i biżuterii odpowiednich do rodzaju sylwetki / podstawy damskiej garderoby, czyli jak stworzyć „szafę idealną „ i uniknąć nieudanych zakupów / ABC damskiej elegancji / jak skomponować klasyczny strój codzienny oraz biznesowy / złodzieje wizerunku - niewłaściwe elementy stroju / przegląd, analiza i omówienie przyniesionych w walizce strojów

 

 

Zakupy ze stylistką 

 
(na terenie Trojmiasta) (650 zł + dojazd do Klienta, do 3 godzin) 

Takie spotkanie to doskonały czas, dzięki któremu każda Pani zyska wiedzę o swojej sylwetce, co najlepiej do niej pasuje, co powinna kupować, jak dzięki kolorom, dodatkom i prostym trickom podkreślać atuty, jak skomponować nowe komplety ubrań, poszerzyć wiedzę w zakresie doboru ubioru do określonej sylwetki, okazji oraz wzmocnić motywację do większej dbałości o swój wygląd zewnętrzny i świadomie kreować własny wizerunek.

 

 

Przegląd szafy 


(650 zł + opcjonalnie dojazd do Klienta, do 3 godzin) 

Przegląd szafy pod okiem stylistki to najszybsza i najskuteczniejsza metoda odświeżenia garderoby bez chodzenia po sklepach. Ubrania zakupione pod wpływem chwili, nietrafione prezenty, nienoszone od kilku sezonów zostaną wyeliminowane z garderoby, albo zyskają nowe życie dzięki odpowiednim zestawom, dodatkom lub ewentualnym przeróbkom. W szafie, dzięki wiedzy i doświadczeniu stylistki, pojawią się komplety ubrań stworzone z zasobów garderoby, dopasowane do sylwetki oraz stylu, skompletowane zarówno na oficjalne wyjścia jak i codzienne okazje.

 

 

Analiza kolorystyczna 


(370 zł zajęcia w grupie, 600 zł indywidualnie) 

Kolor w ubiorze jest zauważany jako pierwszy. Analiza kolorystyczna to proces, który ma na celu określenie Twojego typu kolorystycznego. W trakcie wykonywania analizy zademonstrujemy zależności zachodzące pomiędzy poszczególnymi barwami oraz techniki komponowania odcieni w ubiorze i makijażu. Wykluczymy te barwy, które zdecydownie Ci nie służą. Otrzymasz wytyczne w formie Look Booka, który zawiera wynik analizy i niezbędne wskazówki m.in. zalecana paleta kolorystyczna, przykładowe zestawienia barw gotowe do wykorzystania w stylizacji i makijażu, wskazówki co powinno się znajdować w szafie, jak dobierać ubrania, w jaki sposób kreować makijaż, jakie style najlepiej podkreślą dany typ urody, itp.Więcej o tym spotkaniu  

 

 


Indywidualna lekcja makijażu 


(370 zł zajęcia w grupie, 600 zł indywidualnie) 

/ około 2h zajęć / doradztwo pielęgnacyjne / zasugerowanie zmian i dobór odpowiednich kosmetyków / przegląd kosmetyczki kursantki / kosmetyki i akcesoria do makijażu w trakcie spotkania / makijaż dzienny wraz z przygotowaniem cery / mnóstwo wiedzy teoretycznej i jeszcze więcej praktycznej

 

 

Nauka chodzenia na szpilkach 


(370 zł zajęcia w grupie powyżej 3 osób, 600 zł indywidualnie) 

Przynieś ze sobą szpilki, nie muszą być ładne, natomiast muszą być wygodne.
Zapytasz zapewne o obcasy, ile maja mieć centymetrów? Tyle, żebyś dała rade w nich chodzić :) a nie tylko siedzieć :)
Zresztą o doborze wysokości obcasa porozmawiamy na miejscu.

2 godzinne warsztaty, podczas których usłyszycie o postawie, balansie, równowadze, kroku i rytmie, ale najważniejsze, że przećwiczycie to wszystko pod okiem Lucyny.

https://www.wysokaszpilka.pl/NaukaNaSzpilkach/

Lucyna Jata - choreograf, modelka, Kobieta charakteryzująca się ponadczasowym wdziękiem i klasą, współpracuje z modelkami ucząc je podstaw zawodu - poruszania, siadania, chodzenia.


 

Poczytaj o tych warsztatch
https://www.wysokaszpilka.pl/NaukaNaSzpilkach/


 

 


Terminy i godziny do indywidualnego uzgodnieniaZajęcia odbywają się w studio fotograficznym Wysokiej Szpilki, Gdynia Dąbrowa, ul. Sojowa 2a, lokal usługowy obok klatki APowyższe ceny są cenami brutto, zawierają 23% VAT.

 
 

 


 

 

BON PREZENTOWY


Jeśli chcesz uszczęśliwić kogoś szczególnego, zaproś ją na indywidualne spotkanie ze Stylistką. Mamy piękne Bony, gotowe do wręczenia, od Ciebie dla Niej!

Bony są ważne przez 3 miesięce od daty zakupu, nie mają wartości pieniężnej.