Spotkania ze stylistką lub doradcą wizerunkowym gwarantują zmianę wizerunku i sposobu bycia, a także rozwój w zakresie mody, stylu i elegancji. Aby odpowiednio dobrać fason, wzór, dodatki oraz uniknąć modowej wpadki potrzebna jest znajomość własnej sylwetki, a taką wiedzę najlepiej jest pozyskiwać pod okiem specjalisty, podczas warsztatów i spotkań doradczych, przeglądu szafy oraz zakupów. Najlepsze efekty uzyskujemy pracując w jednym z trzech scenariuszy:  1. doradztwo + zakupy lub 2. doradztwo + szafa oraz 3. doradztwo + szafa + zakupy.  


Doradztwo z zakresu kreowania wizerunku / stylizacji sylwetki plus analiza walizki 

 
(200 zł zajęcia w grupie, 400 zl indywidualnie) / około 2h spotkanie / znaczenie wizerunku i pierwszego wrażenia / rodzaje sylwetek + określenie sylwetki uczestniczki warsztatu / zasady doboru ubrań, dodatków i biżuterii odpowiednich do rodzaju sylwetki / podstawy damskiej garderoby, czyli jak stworzyć „szafę idealną „ i uniknąć nieudanych zakupów / ABC damskiej elegancji / jak skomponować klasyczny strój codzienny oraz biznesowy / złodzieje wizerunku - niewłaściwe elementy stroju / przegląd, analiza i omówienie przyniesionych w walizce strojów

 

Zakupy ze stylistką 

 
(na terenie Trojmiasta) (1 godzina - 250 zł, każda następna - 150 zł) Takie spotkanie to doskonały czas, dzięki któremu każda Pani zyska wiedzę o swojej sylwetce, co najlepiej do niej pasuje, co powinna kupować, jak dzięki kolorom, dodatkom i prostym trickom podkreślać atuty, jak skomponować nowe komplety ubrań, poszerzyć wiedzę w zakresie doboru ubioru do określonej sylwetki, okazji oraz wzmocnić motywację do większej dbałości o swój wygląd zewnętrzny i świadomie kreować własny wizerunek.

 

Przegląd szafy 


(500 zł + dojazd do Klienta, do 3 godzin) Przegląd szafy pod okiem stylistki to najszybsza i najskuteczniejsza metoda odświeżenia garderoby bez chodzenia po sklepach. Ubrania zakupione pod wpływem chwili, nietrafione prezenty, nienoszone od kilku sezonów zostaną wyeliminowane z garderoby, albo zyskają nowe życie dzięki odpowiednim zestawom, dodatkom lub ewentualnym przeróbkom. W szafie, dzięki wiedzy i doświadczeniu stylistki, pojawią się komplety ubrań stworzone z zasobów garderoby, dopasowane do sylwetki oraz stylu, skompletowane zarówno na oficjalne wyjścia jak i codzienne okazje.

Indywidualna lekcja makijażu 


(200 zł zajęcia w grupie, 400 zl indywidualnie)
/ około 2h zajęć / doradztwo pielęgnacyjne / zasugerowanie zmian i dobór odpowiednich kosmetyków / przegląd kosmetyczki kursantki / kosmetyki i akcesoria do makijażu w trakcie spotkania / makijaż dzienny wraz z przygotowaniem cery / mnóstwo wiedzy teoretycznej i jeszcze więcej praktycznejUdział stylistki podczas sesji zdjęciowej 

 

(350 zł do 3 godzin)Wypożyczenie garderoby do sesji zdjęciowej

 

(150 zł)


Powyższe ceny są cenami netto, do podanych cen należy doliczyć 23% VAT.

 
 

 


 

 

BON PREZENTOWY


Jeśli chcesz uszczęśliwić kogoś szczególnego, zaproś ją na indywidualne spotkanie ze Stylistką. Mamy piękne Bony, gotowe do wręczenia, od Ciebie dla Niej!

Bony są ważne przez 3 miesięce od daty zakupu, nie mają wartości pieniężnej.