Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem Sesji Zdjęciowych 

SESJE dla kobiet


Sesje zdjęciowe wykonujemy w studio fotograficznym Wysokiej Szpilki. Każda sesja jest wyjątkowa, zawsze poprzedzona rozmową przy kawie.

Omawiamy wtedy jej styl, charakter, ustalamy scenariusz i przebieg, decydujemy czy w sesji weźmie udział wizażystka, która zadba również o włosy, lub może stylistka, która zaproponuje ciekawe nowoczesne stylizacje na planie.

Ten dzień z Wysoką Szpilką obfituje w różnego rodzaju stylizacje i kadry - od biznesowych, codziennych, po buduarowe oraz plenerowe. Wszystko zależy od scenariusza i wspólnych ustaleń. Na dobrą sprawę, podczas tego dnia zdjęciowego, jesteśmy w stanie zrealizować dwie, a nawet trzy tematyczne sesje.

SESJE BIZNES

dla kobiet

Drogie Panie, nowa moda nastała - fotografia w stylu glamour biznes. To zdjęcia luźniejsze niż dotychczasowe biznesowe ale z pewnością zaliczyć można je również do zdjęć z tej kategorii. Wdrożymy Wasze pomysły i sugestie lub zaproponujemy stylizacje i scenariusz przebiegu sesji.

Standardowe sesje biznesowe realizujemy w studio. Gwarantujemy makijaż i ułożenie włosów.
Przemyśl kwestię ewentualnych atrybutów, które zaakcentują charakter wykonywanej pracy.
Ps.
Nie przychodź bez walizki ciuchów! Doradzimy Ci stylizacje, które podkreślą Twój styl.

Witaj!

Taką mamy procedurę, że do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, a bez poznania się i choćby krótkiej rozmowy to będzie trudne.

Zapraszamy zatem do nas, do studia, na kawę, w celu solidnego omówienia i ustalenia scenariusza co będziemy robić :) To również dobry moment na obejrzenie naszego portfolia.

Serio! Bardzo lubimy poznać naszą Klientkę. Bez tej wiedzy nie pojedziemy dalej :)

O jakich kadrach myślisz? W jakich potrzebach się znajdujesz? Na co masz ochotę?
Może pomyślimy o buduarowych kadrach, podkreślających kobiecość i seksapil? Może o metamorfozie ze Stylistką? A może potrzebujesz sesji biznesowej lub portretowej?
Opowiedz nam o swoich pomysłach,  zobaczymy co możemy dla Ciebie zrobić.
 
Każda sesja wymaga dodatkowych ustaleń, wtedy ostatecznie będziemy mogły się wypowiedzieć w temacie ceny :)

To co? Kiedy się widzimy na kawę?

Kilka słów o tym, jak się przygotować do sesji zdjęciowej

oraz jak pozować znajdziesz

 TUTAJ - mini Poradnik Wysokiej Szpilki o pozowaniu oraz
TUTAJ - mini Poradnik Wysokiej Szpilki o przygotowaniach do sesji zdjęciowej

Opcje, o których zdecydujesz przed sesją

Makijaż i włosy


Wizażystka/fryzjerka przygotuje i zadba o wszystkie detale związane z makijażem i fryzurą podczas całej naszej wspólnej sesji zdjęciowej.

Stylistka


Stylistka po konsultacji z Tobą przygotuje i zadba o przygotowanie garderoby i dodatków do naszej wspólnej sesji zdjęciowej, będzie przy Tobie cały czas na planie, dbając o każdy detal związany z Twoim wyglądem.

Obraz


Zdjęcie na płótnie to najpopularniejszy sposób pokazaniu światu i najbliższym swojego ulubionego zdjęcia z sesji zdjęciowej. Wybrana fotografia wydrukowana jest na płótnie i standardowo oprawiana na drewnianej ramie wewnętrznej - krosno. Krawędzie boczne obrazu są zadrukowane, dzięki czemu obraz jest gotowy do powieszenia bez użycia dodatkowych ram.

Cena sesji zdjęciowej

Ostateczny koszt sesji zdjeciowej zależy od czasu pracy, ilości stylizacji i scenariusza (różnorodności kadrów i klimatów) oraz przede wszystkim od ilości zdjęć. Ważne jest również, czy w sesji bierze udział wizażystka, fryzjerka lub stylistka.  Jednym słowem - każda sesja wymaga dodatkowych ustaleń. 

 

 

Oferta indywidualna


Dopasujemy sie do Twoich potrzeb i oczekiwań, daj nam znac jaka sesja Cię interesuje - fotografia codzienna, prywatna, biznesowa, portretowa, sensualna, kobieca, buduarowa, zmysłowa, prawdziwa, nowoczesna, emocjonalna, .....
Oferta firmowa

Twoja osobista fotografia biznesowa w studio - zapytaj jaka jest aktualna oferta. 

 

Zapytaj o ceny pakietów

 

Każda z Was może wyglądać DOBRZE - na zdjęciach i na co dzień!

czyli

TERAZ TY! 

- relacja z metamorfozy fotograficznej -
Każda z Was może wyglądać DOBRZE - na zdjęciach i na co dzień!

czyli

TERAZ TY! 

 

- metamorfoza fotograficzna -

 

             

 

BON PREZENTOWY


Jeśli chcesz uszczęśliwić kogoś szczególnego, zaproś na fantastyczną sesję zdjęciową, jako prezent na Boże Narodzenie lub Walentynki, urodziny lub być może tylko dlatego, że masz ochotę. Teraz możesz! Mamy piękne Bony, gotowe do wręczenia, od Ciebie dla Niej!

Bony są ważne przez 3 miesiące od daty zakupu, nie mają wartości pieniężnej.