WYBRANE ZDJĘCIA Z PORTFOLIO WYSOKIEJ SZPILKI

fotografia codzienna, prywatna, biznesowa, portretowa, sensualna, kobieca, buduarowa, zmysłowa, prawdziwa, nowoczesna, emocjonalna, lifestylowa

Chcesz pogadać o swojej wymarzonej sesji?  Kiedy się widzimy się na kawie w studio?

Podczas godzinnej konsultacji poznasz mnie, obejrzysz portfolio oraz studio, a jeśli zechcesz to posłuchasz o moich doświadczeniach w pracy studyjnej. Po tym spotkaniu będzie Ci dużo łatwiej podjąć decyzję o wspólnym działaniu i wyobrazić sobie dzień sesji i jej przebieg, pozbędziesz się zdenerwowania i niepewności co Cię czeka w naszych progach. Czekam na Ciebie! Kasia. Dzwoń juz dziś 6000 567 96. 


Najnowsze zdjęcia znajdziesz na FB  

 


Tak, zdjęcia dla Panów też robimy, 

aleeeeeee nie pod szyldem Wysokiej Szpilki

:)

 

Panowie, Was zapraszamy do KKT STUDIO


 

 

 

 
 

Zapytaj o ceny pakietów

Zgodnie z przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych jakiekolwiek zdjęcie znajdujące się na tej stronie nie może być kopiowane i wykorzystywane do jakiejkolwiek publikacji, rozpowszechniane w internecie lub wykorzystane w celach komercyjnych bez zgody autora. Wszelkie modyfikowanie, udostępnianie oraz reprodukowanie znajdujących się tu zdjęć, również w postaci zrzutów ekranu jest zabronione i podlega karze grzywny lub karze pozbawienia wolności. W przypadku chęci wykorzystania jakiegokolwiek zdjęcia do jakichkolwiek celów proszę o zgłoszenie tego zamiaru pisząc na adres e-mail zawarty w zakładce KONTAKT celem uzyskania stosownego pozwolenia.