DORADZTWO WIZERUNKOWE  dla  Ciebie i Twojej Firmy

Dla  Ciebie

 

Eksperci WYSOKIEJ SZPILKI pomagają stworzyć wizerunek zgodny z marką osobistą. wskazując i ucząc zasad poprawnej stylizacji. Nie ma jednej recepty na stworzenie poprawnego wizerunku. Każda osoba jest inna i do każdej podchodzimy indywidulanie. W celu poznania osobowości, sposobu bycia, preferencji, zawodu oraz oczekiwań klienta przeprowadzamy rozmowę podczas której poznajemy  potrzeby  klienta oraz dowiadujemy się  jaki efekt chce uzyskać swoim strojem.  Analizujemy sylwetkę,  omawiamy, jakie fasony oraz kolory są dla klienta  właściwe. Szukamy stylu, który jest najlepszy dla sylwetki, osobowości i aspiracji życiowych zgodny z marką osobistą klienta.

 

A kropką nad I w tworzeniu wizerunku osobistego są zdjęcia biznesowe.

 

 

 

 

Dla  Twojej FirmyDodatkowo w ramach KKT STUDIO oferujemy firmom i instytucjom doradztwo wizerunkowe oraz tworzenie spójnej i nowoczesnej KOMUNIKACJI GRAFICZNEJ, podkreślającej unikatowe cechy przedsiębiorstwa, a samym przedsiębiorcom, menadżerom i właścicielom firm pomagamy w kreowaniu i fotograficznym dokumentowaniu oczekiwanego wizerunku osobistego.

 

Jednym slowem - ZAPROJEKTUJEMY WIZERUNEK TWOJEJ FIRMY!   

 

Zapraszamy    www.kktstudio.pl

 

 
 

 

 


 

INDYWIDUALNY KOMPLEKSOWY 
PROGRAM DORADCZY

 

Program, nad którym pracujemy, prowadzony jest równolegle przez trzy osoby o rozbudowanych profilach kompetencyjnych. To nic innego jak połączenie trzech sił, aby oddać Klientowi kompleksowy, ale i również przystępny cenowy, skrojony na miarę produkt. Każda z prowadzących jest wieloletnim praktykiem w swojej dziedzinie. Trzonem tego zespołu jest Katarzyna Krajewska Turyczyn (foto, grafika, doradztwo wizerunkowe dla osób i dla firm) oraz Agata Mikołajczyk (personal branding, marketing miejsc, headhunting). Do tematów stylizacji sylwetki, warsztatu wizażu, nauki makijażu zapraszamy dodatkowo Magdę Purchla. 

Wspólnie pracujemy przez miesiąc z naszym Klientem, w atmosferze wzajemnego zaufania, szacunku i życzliwości. Zindywidualizowany program doradczy został zaprojektowany z myślą o osobach prowadzących firmy i chcących je wynieść na wyższy poziom poprzez wzmocnienie Marki Osobistej.  Nie musisz jednak być przedsiębiorcą, żeby praca włożona w budowanie Silnej Marki Osobistej przełożyła się na mierzalne korzyści.  Chcesz zaistnieć jako ekspert w swojej branży? Chcesz osiągnąć następny szczebel kariery? A może wydostać się z zawodowych kolein? Mamy propozycję dla Ciebie.Podczas trwania programu:


*    zbudujesz mocne fundamenty pod Silną Markę Osobistą,
*    rozciągniesz  wzdłuż i wszerz słynną strefę komfortu, przez co zyskasz szerszą
      perspektywę i więcej miejsca na "rozwijanie skrzydeł",
*    otrzymasz obiektywny feedback co do  swoich dotychczasowych poczynań
      (poprzez zdefiniowanie punktu wyjściowego),
*    pozbędziesz się wewnętrznego sabotażysty lub zyskasz narzędzia do walki z nim,
*    zwiększysz świadomość własnego potencjału,
*    podniesiesz  znacząco efektywność podejmowanych działań,
*    odbędziesz kompleksowe  szkolenie ze stylistką, która po szeregu rozmów,
      analizie Twojej sylwetki oraz kolorystycznej dostosuje Twój wizerunek do Twojego
      wnętrza i charakteru Twojej działalności,
*    dowiesz się co nieco o etykiecie i savoir vivrze biznesowym,
*    przejdziesz audyt materiałów graficznych Twojej Marki i otrzymasz projekty nowych,
*    wypracujesz spersonalizowany plan działań online i off-line,
*    otrzymasz zdjęcia biznesowe oddające w pełni charakter Twojej działalności.

 

 

Ten program realizujemy pod marką SuperNovaBrand