Ilona Felicjańska Montana 

 w studio fotograficznym Wysokiej Szpilki 

 Czerwiec 2021

 

Z Iloną rozmawia Katarzyna Krajewska Turyczyn, właścicielka Wysokiej Szpilki 

 

Być znanym/znaną marką to zobowiązanie? Kłopoty? 

Czy tylko mile widziany lub wymarzony cel ambitnych?

To wszystko razem. Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od tego w jakim miejscu zycia jesteśmy, jakie mamy poczucie wartości, status społeczny. Oczekiwania. Ile mamy lat.

W moim życiu bardzo się to zmieniało. Na początku bałam, później byłam dumna. Ale był tez moment ze bardzo przez to płakałam. Ale nie uciekłam, nie schowałam. Postanowiłam poszukać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania: dlaczego tak to działa.. zaczęłam podważać. Przestałam na ślepo wierzyć i... wygrałam. Poszukiwania zaprowadziły mnie do najważniejszego miejsca - do siebie. Teraz już nie muszę się bać bo wiem, ze życie chce mojego dobra i szczęścia, choć czasem jest to bardzo zawoalowane :)
 

 

Kompleksy i słabości .... czy to obcy Ci temat?

 

 

Och, oczywiście że nie:)) dziewczynka ze wsi trafia na okładki i do najbardziej znanego w kraju takk show. Jak to? Przecież ja niewiele znaczę..
Gdy nie masz ojca i nie jesteś jego księżniczka, nie wierzysz innym w ich słowa. Boisz się ich. Byłam żyrafa, ta ze wsi a przede wszystkim ta jakaś inna...

Słabości, o tak. W trudnym momencie mojego zycia pojawił się alkohol. Za dużo. Dużo zabrał. Ale ja się nigdy nie poddaje. Ile razy upadnę to zawsze raz więcej wstanę. Mocniejsza. Silniejsza. Szukam powodu, szukam odpowiedzi. Więcej, więcej warsztatów. Szkoleń. Książek.
Studium psychologiczne. Gdyby nie on? Nie wiem czy byłabym teraz naprawdę sobą. Bez obaw i leku. Bo w życiu czasem trzeba upaść aby się ocknąć. 

I zacząć naprawdę żyć.
 

 

Jaka jest rola fotografii w Twoim życiu prywatnym i zawodowym? 

 

 

Sesje zdjęciowa polecam każdej kobiecie!! Zwłaszcza gdy jest na zakrecie. Gdy jej smutno i zle. Aby mogła zobaczyć siebie w innym świetle. Oczami kogoś innego. Aby zobaczyła jaka jest piękna!

Ja uwielbiam sesje zdjęciowe. Oprócz zdjęć to fantastyczne spotkania z cudownymi ludzmi. Rozmowy.

Sama tez uwielbiam robić zdjęcia. Ale uliczne. Przyłapane. Zdjęcia przyrody. To moja duża pasja. Lubię patrzeć na świat moimi oczami :))


 

 

Twoje wpisy w social mediach są niezwykle głębokie, z duszą, podsumowujące...Nie ma dla mnie nic bardziej wzruszającego gdy opowiadając swoją historie i wnioski z nich wyciągnięte - widzę w oczach innych kobiet łzy. I gdy podchodzą dziękując. Ze tak jakbym o nich mówiła do nich. I ze teraz im łatwiej. Ze dużo zrozumiały.

Tak. Moje życie było dość skomplikowane. Ale jestem za nie szalenie wdzięczna. Bo za każdym trudnym czasem docierały do mnie kolejne moje błędy czy nieumiejętnosci. A ja mogłam je zmieniać. Transformować. Mozemy być szczęśliwi tylko czasem nikt nam tego nie powiedzial. Ja chce to mówić: MOŻESZ BYĆ SZCZĘŚLIWA. Pomogę Co w tym jeśli zechcesz. Ilona Felicjanska Montana ❤️

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poznaj całą ekipę, która pracowała przy tej sesji zdjęciowej :) 

 

 
Gwiazda. Ilona Felicjańska Montana
foto. Katarzyna Krajewska Turyczyn / Wysoka Szpilka
mua. FB -  Julia Turyczyn Makeup
hair. FB -  Hair Style by Michał Iwaćkowski
manicure/pedicure. FB -  Follow Your Dreams
Zdjęcia powstały w studio Wysokiej Szpilki, Gdynia, czerwiec 2021. 

 


 

 


Zbacz film na YouTubie

   


 

 


 

 

 

Zobacz, jak różnorodne kadry powstają podczas sesji zdjęciowej w Wysokiej Szpilce.


W ramach naszego spotkania wykorzystuję wszelkie swoje umiejętności aby stworzyć dla Ciebie niezapomniane przeżycie, abyś mogła doświadczyć swego rodzaju transformacji i to zarówno fizycznej jak i mentalnej. Prowadzę Cię do zmiany, spokojnie i bez pośpiechu, pokazuję Ci drogę i dodaję odwagi na każdym kroku. Zdjęcia dokumentujące ten proces i ten dzień to efekt finalny Twojej pracy. Zdjęcia są jak wisienka na torcie - są nagrodą za Twoją odwagę, są dowodem, podsumowaniem, efektem końcowym Twojej przemiany.


Pracujemy w różnych klimatach, ze zróżnicowanym oświetleniem, na wielu tłach i aranżacjach. Nasze studio zdecydowanie nam w tym pomaga. Zmienna scenografia, dopasowana do stylizacji umożliwia nam tworzenie zdjęć o różnorodnej kolorystyce i klimacie. Wszystko zależy od scenariusza i wspólnych ustaleń.


Na dobrą sprawę, podczas tego dnia zdjęciowego, jesteśmy w stanie zrealizować dwie, a nawet trzy tematyczne sesje. Wszystko zależy od Ciebie!
W takim otoczeniu tworzymy fotografię rodzinną, lifestylową, wizerunkową i biznesową oraz tradycyjne, soczyste i kolorowe portrety. Znając naszą specyfikę pracy na pewno domyślasz się, że delikatne, kobiece, zmysłowe kadry zapewne też tu powstają.

A ty?

Masz już pomysł na swoją sesję?

Zapraszam 
Katarzyna Krajewska Turyczyn 
Poznaj nasze studio

 

 

 

Szkoła Stylu i Wdzięku WYSOKA SZPILKA

 

sekretariat@WysokaSzpilka.pl  6000 567 96    

www.WysokaSzpilka.pl    www.facebook.com/WysokaSzpilka
S
tudio fotograficzne, ul. Sojowa 2A, Gdynia Dąbrowa