Zakupy ze stylistką

Zakupy ze Stylistką to czas, dzięki któremu dowiesz się co najlepiej do Ciebie pasuje, co powinnaś kupować, jak dzięki kolorom, dodatkom i prostym trickom możesz podkreślić Twoje piękno i wdzięk.

- Cena obowiązuje na terenie Trójmiasta; inne miasta + koszt dojazdu.


  

Analiza Kolorystyczna

 

Kolor noszony bezpośrednio przy skórze ma mocne oddziaływanie i może wpływać na samopoczucie i cechy osobowości (np. dodaje energii, uspokaja, pomaga się zorganizować). Dodatkowo, ma niezwykły wpływ na postrzeganie nas przez osoby trzecie możemy świadomie podkreślić cechy osobowości, na których nam zależy, np. profesjonalizm, otwartość; może dodać autorytetu. 
Warsztaty wzbogacone są o informacje na temat historii kolorów, jak były i są postrzegana w różnych kulturach i epokach.
Dodatkowo zaprosimy do wypełnienia testu, gdzie na podstawie udzielonych odpowiedzi (którymi są kolory) otrzymują wgląd w swoją osobowość, jakie są ich mocne i słabe strony, które kolory wzmacniają czy chronią. 
Wiesz, że odpowiednio dobrany kolor sprawi, że będziesz wyglądać świeżo i wyraźnie? A źle dobrany kolor postarza i uwydatnia zmęczenie?
Podczas tych 3 godzinnych warsztatów otrzymasz praktyczną wiedzę, jak sprawić, by kolory stały się dodatkowym źródłem wsparcia.
Dowiesz się, przy pomocy chust garderobianych, w których kolorach wyglądasz najkorzystniej, jakim typem kolorystycznym jesteś, jak łączyć kolory i co zrobić jeśli kochasz kolor, który nie jest w Twojej palecie kolorystycznej.

(czas warsztatów ostatecznie uzależniony jest od ilości uczestniczek, maksymalnie 4 godziny).

   


BON PREZENTOWY

Jeśli chcesz uszczęśliwić kogoś szczególnego, zaproś ją na indywidualne spotkanie ze Stylistką - warsztaty stylizacji sylwetki, zakupy lub przegląd szafy. Mamy piękne Bony, gotowe do wręczenia, od Ciebie dla Niej!

Bony są ważne przez 6 miesięcy od daty zakupu, nie mają wartości pieniężnej.


Warsztaty
Stylizacji Sylwetki

Na tych warsztatach odkryję przed Tobą tajemnice dobrego wyglądu i pokażę triki jakie stosują gwiazdy. Poznasz swoją sylwetkę, poeksperymentujesz z kolorami, fasonami i wszelkimi dodatkami wpływającymi na Twój codzienny wygląd. Umiejętności, które zdobędziesz podczas tych warsztatów zostaną z Tobą na zawsze.

To doskonała praktyczna lekcja, która pomoże Ci poczuć się pewniej we własnej skórze.

W programie 3 godzinnych warsztatów:

- znaczenie i kreowanie wizerunku

- idealna szafa czyli co każda kobieta

   powinna mieć w szafie

- stylizacja i analiza sylwetek uczestniczek

- dobór garderoby dodatków do danej figury

- przegląd garderoby uczestniczek oraz

   tworzenie nowych zestawień ubrań,

   dodatków, akcesoriów

Każda uczestniczka spotkania powinna przynieść ze sobą parę spodni, spódnicę, sukienkę i 3 bluzki, w których często chodzi przydadzą się przy analizie sylwetki!

Spotkanie ze stylistką gwarantuje:

- szybką zmianę wizerunku i sposobu bycia

- naukę łączenia kolorów, dodatków,

   fasonów ubrań

- prawidłowe podkreślenie sylwetki

- skompletowanie nowych kreacji

   na różne okazje

- rozwój w zakresie mody, stylu i elegancji

(czas warsztatów ostatecznie uzależniony jest od ilości uczestniczek, maksymalnie 4 godziny). 


 


 

 Stylistka podczas Twojej sesji zdjęciowej

 

 

Stylistka po konsultacji z Tobą przygotuje i zadba o przygotowanie garderoby i dodatków do naszej wspólnej sesji zdjęciowej, będzie przy Tobie cały czas na planie, dbając o każdy detal związany z Twoim wyglądem.


Twoja szafa


Stylistka odwiedzi Cię w domu, określi Twoją sylwetkę, wspólnie pozbędziecie się z szafy rzeczy, które do Ciebie nie pasują z powodu koloru lub fasonu oraz utworzycie nowe stylizacje z pozostałych ubrań.


 


Szkolenia dla firm


Oferujemy warsztaty z zakresu Dress Code oraz Warsztaty stylizacji biznesowej. Zarówno dla Pań jak i Panów.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarezerwuj