SESJE dla kobiet


Sesje zdjęciowe wykonujemy w studio fotograficznym Wysokiej Szpilki w Gdyni Orłowie. Każda sesja jest wyjątkowa, zawsze poprzedzona rozmową przy kawie. Omawiamy wtedy jej styl, charakter, ustalamy scenariusz i przebieg, decydujemy czy w sesji weźmie udział wizażystka, która zadba również o włosy, lub może stylistka, która zaproponuje ciekawe nowoczesne stylizacje na planie. Planujemy czas w taki sposób, aby zdjęcia były różnorodne, ale priorytetem tego dnia jest ukazanie piękna naszej modelki-klientki w każdej stylizacji.

SESJE BIZNES

Drogie Panie, nowa moda nastała - fotografia w stylu glamour biznes. To zdjęcia luźniejsze niż dotychczasowe biznesowe ale z pewnością zaliczyć można je również do zdjęć z tej kategorii. Wdrożymy Wasze pomysły i sugestie lub zaproponujemy stylizacje i scenariusz przebiegu sesji.
Sesje biznesowe są krótsze niz nasze standardowe pakietowe sesje, a co za tym idzie i tańsze :) Zapraszamy!
Pewnie większość z Was, przeglądając magazyny modowe, śledząc kariery sławnych ludzi, ulubionych aktorów czy piosenkarzy, marzyła o tym, aby choć raz poczuć się równie wyjątkowo jak oni.

Z przyjemnością spełnimy to marzenie!

Sesja zdjęciowa w Wysokiej Szpilce to przeżycie, którego nigdy nie zapomnisz!


Z naszego doświadczenia wynika, że na planie łatwiej jest naszym Klientkom obcować z kobietami, w końcu dużo czasu paraduje się tu w bieliźnie, czasem bez niej. W kobiecym gronie skrępowanie topnieje z każda chwilą, a łyk szampana lub wina dodatkowo pomaga pozbyć się oporów i wejść w dobry nastrój.

Dlatego podczas sesji zdjęciowej będą Ci towarzyszyć same kobiety - makijażystka, fotograf, kierowniczka planu, stylistka.


Kilka słów o tym, jak się przygotować do sesji zdjęciowej

oraz jak pozować znajdziesz

 TUTAJ - mini Poradnik Wysokiej Szpilki o pozowaniu oraz
TUTAJ - mini Poradnik Wysokiej Szpilki o przygotowaniach do sesji zdjęciowej

Opcje, o których zdecydujesz przed sesją

Makijaż i włosy


Wizażystka/fryzjerka przygotuje i zadba o wszystkie detale związane z makijażem i fryzurą podczas całej naszej wspólnej sesji zdjęciowej.

Stylistka


Stylistka po konsultacji z Tobą przygotuje i zadba o przygotowanie garderoby i dodatków do naszej wspólnej sesji zdjęciowej, będzie przy Tobie cały czas na planie, dbając o każdy detal związany z Twoim wyglądem.

Obraz


Zdjęcie na płótnie to najpopularniejszy sposób pokazaniu światu i najbliższym swojego ulubionego zdjęcia z sesji zdjęciowej. Wybrana fotografia wydrukowana jest na płótnie i standardowo oprawiana na drewnianej ramie wewnętrznej - krosno. Krawędzie boczne obrazu są zadrukowane, dzięki czemu obraz jest gotowy do powieszenia bez użycia dodatkowych ram.

Pakiety

 

Zapytaj o ceny pakietów

 

Jestem zdecydowana!


Wybierasz od razu jeden z pakietów, który znajduje się w naszej ofercie, zapłać całość gotówką lub na konto, zostaniesz wpisana do harmonogramu naszych sesji i możesz zacząć przygotowywać się do akcji!

Waham się ...


Możesz zapłacić tylko 300 PLN opłaty za udział w sesji, która zagwarantuje Ci miejsce w naszym grafiku. Po sesji, oglądając swoje zdjęcia, zdecydujesz, który pakiet ilościowy wybierasz, następnie regulujesz resztę kwoty za pakiet gotówką / na konto zgodnie z cennikiem.

Dwa razy więcej zdjęć?


Każda nasza Klientka otrzymuje od nas zdjęcia ze swojej sesji zdjęciowej w dwóch wersjach - kolorowe i czarno-białe. Czyli w sumie otrzymasz dwa razy więcej zdjęć. Wybierając 30 - otrzymasz 60!

BON PREZENTOWY


Jeśli chcesz uszczęśliwić kogoś szczególnego, zaproś na fantastyczną sesję zdjęciową, jako prezent na Boże Narodzenie lub Walentynki, urodziny lub być może tylko dlatego, że masz ochotę. Teraz możesz! Mamy piękne Bony, gotowe do wręczenia, od Ciebie dla Niej!

Bony są ważne przez 3 miesiące od daty zakupu, nie mają wartości pieniężnej.

 

Każda z Was może wyglądać DOBRZE - na zdjęciach i na co dzień!

czyli

TERAZ TY! 

- metamorfoza fotograficzna -

             

 


 

 

Sesja zdjęciowa na plaży!  O szczegółach przeczytaj TUTAJ.