BON VOUCHER PREZENTOWY  

na sesję zdjęciową w Wysokiej Szpilce

 

 

NIEBANALNY PREZENT TERAZ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

 

 

 

 

 Zadzwoń lub napisz, ustal szczegóły,

 opłać i odbierz elegancki voucher, 

wypisz bilecik swoimi słowami

 wręczasz

i już

to my robimy resztę

a efekt zachwytu gwarantowany

 

 

 

 

Jeśli chcesz uszczęśliwić kogoś szczególnego, zaproś na fantastyczną sesję zdjęciową,
jako prezent na Boże Narodzenie lub Walentynki, urodziny
lub być może tylko dlatego, że masz ochotę.

 

TERAZ MOŻESZ!

 

Mamy piękne Bony, gotowe do wręczenia, od Ciebie dla Niej! 

 


 

Zadzwoń

6000 567 96

 

 

   

 

 

  

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

 które wykonujemy w naszym studio

 

 

 

 

Sesje zdjęciowe wykonujemy w studio fotograficznym Wysokiej Szpilki w Gdyni. Każda sesja jest wyjątkowa, zawsze poprzedzona rozmową przy kawie. Omawiamy wtedy jej styl, charakter, ustalamy scenariusz i przebieg, decydujemy czy w sesji weźmie udział wizażystka, która zadba również o włosy, lub może stylistka, która zaproponuje ciekawe nowoczesne stylizacje na planie. Planujemy czas w taki sposób, aby zdjęcia były różnorodne, ale priorytetem tego dnia jest ukazanie piękna naszej modelki-klientki w każdej stylizacji.

 

 

 

Bony są ważne przez 3 miesiące od daty zakupu, nie mają wartości pieniężnej.

 

 


 

Dlaczego sesja zdjęciowa jest ciekawym prezentem? W czasach gdy łatwo kupić rzeczy, dużo cenniejsze stają się doświadczenia i emocje. Sesja zdjęciowa to prezent wyjątkowy, jak żaden inny. Nietypowy, niebanalny i niezapomniany. To doskonały sposób, by pokazać, że ta najważniejsza kobieta jest ważna, piękna i kochana.

Zbyt często kobiety zapominają o tym, jak bardzo są nadzwyczajne, a uwikłanie w codzienne sprawy w tym nie pomaga. Podarowanie kobiecie sesji fotograficznej sprawi, że oderwie się od przyziemnych tematów, przypomni sobie, jaka jest piękna - zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Dzień sesji zdjęciowej to jeden z tych idealnych dni, który na zawsze będzie się pamiętać, a niepowtarzalne i osobiste kadry pozostają nie tylko w pamięci, ale i jako namacalny dowód na piękno i kobiecość.

Popularne są sesje portretowe i biznesowe, realizowane w plenerze, w studio lub każdym innym wnętrzu.
Jednak największym hitem wśród fotografii kobiecych są te sensualne, delikatne, buduarowe. Moda na taką fotografię rośnie w siłę.

Buduar czyli pokój pełen kobiecych tajemnic. Taka sesja potrafi spełnić wiele ukrytych i niewypowiedzianych pragnień. Bo chyba każda kobieta, w skrytości swego serca marzy, aby mieć piękne, kobiece kadry, takie jak z okładki magazynu. Sesje zdjęciowe nie mają limitu wieku, kształtu ciała ani wagi. To po prostu odpowiedni prezent dla każdej kobiety! Nawet jeżeli początkowo w to wątpi. Starannie przygotowane włosy, makijaż oraz stylizacje sprawią, każda pani poczuje się szczególnie, a korzystne ujęcia wpłyną na jej samoocenę i pomogą w pozbyciu się kompleksów związanych z wyglądem.

Sesje fotograficzne kobiet to niełatwa sprawa, fotograf często musi być nie tylko artystą, ale także psychologiem. Ciekawe, zmysłowe fotografie potrafią nie tylko wpłynąć pozytywnie na samopoczucie, ale także podnieść temperaturę w związku. Tym bardziej ważny jest profesjonalizm. Do realizacji sesji kobiecej, szczególnie tak osobistej i intymnej, warto szukać miejsc i osób, które kompleksowo ale i z dużym wyczuciem realizują marzenia o niezapomnianych kadrach. Niezwykła, intymna, wręcz domowa atmosfera zapewni bezpieczeństwo, a dzięki temu, niezależnie od początkowych wahań, każda pani poczuje się piękna i wyjątkowa i otwarta na nowe doświadczenia.

"Jestem głęboko przekonana, że każda kobieta zasługuje na piękny portret siebie, również i taki, który pokazuje jej sensualną stronę. Taka fotografia potrafi zmienić życie."


Katarzyna Krajewska Turyczyn

doradca wizerunkowy, fotograf, właścicielka Wysokiej Szpilki 

 

 

 

 

Szkoła Stylu i Wdzięku WYSOKA SZPILKA

 

sekretariat@WysokaSzpilka.pl  6000 567 96    

www.WysokaSzpilka.pl    www.facebook.com/WysokaSzpilka